۵۰

دانلود ربنای استاد شجریان با کیفیت بالا

دانلود ربنای بسیار زیبای استاد شجریان که کمتر از صدا و سیما پخش میشه. ربنای استاد شجریان رو میتونید با بالاترین کیفیت به همراه متن عربی و ترجمه دریافت نمایید.

ربنای شجریان

کیفیت ۱۲۸ mp3

دانلود ربنای شجریان

ربنای مشهور استاد شجریان همان آیه ی هشتم سوره ی مبارکه آل عمران است که بسیاری از قاریان بزرگ نیز آن را تلاوت نموده اند.

ربنای استاد از آن جهت بسیار دلنشین و خاطره انگیز است که سال های زیادی مردم با شنیدن آن صدا نزدیک شدن اذان را به یکدیگر یادآوری میکردند و خاطرم هست وقتی کودک بودم و گاهی روزه میگرفتم، میگفتند دیگر ربنا است و چیزی به اذان نمانده است.

دوست دارم با دانلود این آیه از قران کریم از آن لذت ببرید و اصلا به مسائل حاشیه ای توجهی نکنید. بنده طبق عادت اکثر کامنت های شما عزیزان رو برای نمایش تایید میکنم. ولی خواهشی که هستش سعی کنیم بیشتر دلهامون رو در این ماه عزیز به هم نزدیک کنیم و رحمت و لطف پروردگار رو در ذهن داشته باشیم و این نظر یکی از کاربران هستش که همینجا کپی پیست میکنم:

“بیاید تو ماه رمضان دل هامون رو به هم نزدیک کنیم. و با نگاه رحمت به هم نگاه کنیم. و نگذاریم چیزی باعث تفرقه بین ما مردم بشه.”

 

ربنای استاد شجریان

takdid

50 Comments

 1. خجالت بکشید
  این استاد شما داره با بهایی ها و ضدانقلابهای فراری عشق و حال میکنه و علیه نظام اسلامی ایران صفحه میچینه . اونوقت شما براش خودتون رو میکشید

 2. آنان که لحن پاک تو انکار می کنند / خود را به چشم اهل خرد خوار می کنند
  تنها نه خاکیان که ملائک در آسمان / با بانگ ربنای تو افطار می کنند

 3. آهای کاسه های داغ تر از آش . این کسی که دارید بهش بدو بیراه می گید جرمش فقط اینه که به یک …….. به نام احمدی نژاد چراغ سبز نشون نداد. کسی که این روز ها دقیقاٌ داریم بهش می رسیم که از عمد داره مردم ایرانو میندازه توی چاه و مطمئناٌ وقتی …… . یه کم دست از این نگرش احمقانتون بردارید و ببینید که دارید برای کی تو سر و مغزتون می زنید. امثال استاد شجریان قهرمان های ملی ایرانند

 4. به اقا امین
  عزیزم خجالت بکش شجریان رو قهرمان ملی لقب میدی؟

  یه کم بصیرت داشته باش مصاحبه اش رو با بی بی سی گوش بده میگه ۱۴۰۰ ساله که با هنر کنار نمی ایند یعنی چه؟ یعنی اسلام ۱۴۰۰ ساله که به وجود اومده یعنی اسلام باهنر کنار نمیاد ، اصلا این آقا با اسلام مشکل داره نه با احمدی نژاد
  کافی عکس هاشو تو اینترنت سرچ کنی که با چه آدم های عکس انداخته با زن های نیمه عریان و با زن های فاحشه و …..
  حالا باز هم ازش طرفداری کن

  من یه خواهش داشتم از مدیریت سایت تو رو خدا صدای شجریان رو از سایتت پاک کن حیف نیست این سایت امام حسینی صدای یه منافق و وطن فروش روتوخودش داشته باشه

  • آهای چه خبره، این قدر جوش نزن، برات خوب نیست، اگه استاد شجریان هم می گه اینا ۱۴۰۰ ساله با هنر کنار نمیان به خاطر اینه که ۱۴۰۰ ساله اسلام رو دارن افراد متعصبی مثل شما تفسیر می کنند، اما به قول حافظ: “جفا نه شیوه دین پروری بود حاشا // همه کرامت و لطف است شرع یزدانی”
   در مورد عکس هایی هم که گفتید استاد شجریان تو خارج انداخته فکر می کنم همین رباعی خیام براتون بس باشه:

   ای صاحب فتوی ز تو پر کارتریم // با این همه مستی ز تو هشیارتریم
   تو خون کسان خوری و ما خون رزان // انصاف بده کدام خونخوارتریم؟

   اگه کافی نبود این یکی دیگه رو هم یادگاری از من داشته باش:

   شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی // هر لحظه به دام دگری پا بستی
   گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم // آیا تو چنان که می نمایی هستی؟

  • اقای حسین مرادی اگه بدت میاد و اذیت میشی نیا داخل سایت حق نداری ب استاد توهین کنننییییی…

 5. ببینید کلام خدارو چطور دلنشین میخونه که اشک ادمو در میارهبی اختیار انسانو به نماز ومسجد میکشونه .شما وامسال شماها هستید که اسلامو سخت وخراب میکنید .دین اسلام دین واقعا کاملیه اگر بذارن اونجوری که هست بمونه.شما کوته فکرها هم برید و فرهنگتونو افزایش بدید متاسفم…!!!!

 6. زیبا بود ولی،،،،،،،آقای شجریان الان در جبهه ی مقابل اسلام ایستاده .روایت داریم در آخر الزمان بعضی از مومنان طوری فریب دشمن را میخورند که وقتی امام زمان میاد نمیتونند ایشان را توجیه کنندکه چرا کنار دشمنان اسلام ایستاده اند.شجریان با احمدی نژاد مشکل داشت ولی الان مقابل عقاید اسلامی ایستاده.((مردم ایران روزی میفهمند احمدی نژاد کی بود که دیگه خیلی دیر شده))به گفته ی رهبر عزیزمون امروز هیچ حد وسطی وجود نداره یا باید با دشمن باشی یا با اسلام!!!
  از طرفی انسان نباید تند رو باشه««««« تعادل »»»»».والسلام

  • با سلام خدمت دوست عزیزمون آقا مسعود. عزیز دل، برادر من، ما اول باید حواسمون به خودمون باشه که ببینیم جزو سرباز های امام زمانیم یا از دشمنانش. شما هم حق نداری که به استادی گرانقدر مثل استاد شجریان که یکی از بزرگترین گنجینه ها و افتخارات این مرز و بوم هست توهین کنی. این حرف رو نتنها به شما بلکه به همه میگم. این تهمت خیلی بزرگیه. از نوشته هاتون هم مشخصه که از فرقه تندرو ها هستید. امیدوارم که روزی بتونیم این استاد رو درک کنیم.
   با تشکر

 7. سلام در این چند سال که ربنای استاد شجریان را نمی شنویم، گویا که ماه رمضان و روزه و افطاری وجود ندارد. ای کاش امسال آن را بشنویم.

 8. این چه موضعیه خجالت بکشین بابا . مثه ۴ تا آدم نفهم به جون هم افتادین . هر کسی نظرش واسه خودش قابل احترامه . سعی کنین به عقاید هم احترام بزارین .

 9. هر بار که صدای ربنا رو با صدای استاد شجریان گوش می دم بی اختیار اشک در چشمان حلقه میزنه، هیچ ربنایی جایگزین صدای استاد نبوده و نخواهد شد…با آرزوی سلامتی برای ایشان

 10. از وقتی که ربنا رو دیگه قبل از اذون نمیذارن ماه رمضون دیگه حس و حال دلنشین سالای قبلو نداره

 11. بهش لقب خس و خاشاک دادن . . . اما به قول خود استاد :
  >>من صدای این خس و خاشاکم و اینو بدونین که اگه روزی طوفان بشه همین خس و خاشاک چشم خیلی ها رو درمیاره<<

  رمضان مارو به خدا نزدیک میکنه ولی با نوای استاد نزدیکتر . . .

  • بیاید تو ماه رمضان دل هامون رو به هم نزدیک کنیم. و با نگاه رحمت به هم نگاه کنیم. و نگذاریم چیزی باعث تفرقه بین ما مردم بشه.

 12. به همه کسانی که نادانسته وناپیمود درباره این انسان شریف و متعهدتوهین میکنند بایدبگم که بدون تعصب به شخص ونظرونرخ روز برای قضاوت به وجدانتان رجوع کنیداوکسی است که با شجاعت وبخاطر مردمش ازتمام امتیازاتش گذشت کردچون رنج مردمش رنج ودرد اوبود چون هزاردستان خاموش شد… درضمن درمکتب عرفان نقل است که صدای خوب وروح پسند از ضمیرپاک خدا گرا بیرون می ایدکه انچه از دل است بر دل نشیند……این صدا اگر نفاق وکفرو فسادوناپاکی داشت خدا محوش میکرد نه ماندگگگگگگگگگگگگگگگگگگار….

 13. ببین در آینه ی جام نقش بندی غیب/که کس به یاد ندارد چنین عجب زمنی!
  از این سموم که بر طرف بوستان بگذشت/عجب که بوی گلی هست و رنگ نسترنی!
  به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند/چنین عزیز نگینی به دست اهرمنی!
  مزاج دهر تبه شد در این بلا حافظ / کجاست فکر حکیمی و رای برهمنی؟

  سپاس بخاطر ربنای استاد شجریان.
  سپاس.
  سپاس.
  سپاس.

 14. از وقتی که صدای استاد از تو صدا و سیما پخش نمیشه آدم هیچ حسی نسبت به ماه رمضون و روزه نداره .. من که اینطوریم … صدات عالیه استاد … دوست داریم و اینو بدون صدات جزو اون صداهاییه که تو ذهن می مونه و خاطره ها رو زنده نگه می داره …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *