۳۹

رضا داوود نژاد را دیگر نمیشناسید! + آخرین تصاویر و آخرین اخبار

رضا داوود نژاد بازیگر طنز شبکه های تلویزیونی که متاسفانه اخیرا به دلیل بیماری در بیمارستان به سر میبرد را حقیقتا دیگر نمیشناسید. آنقدر ایشان لاغر شده اند که انگار جسم دیگری را جایگزین کرده اند. این بیماری ناشی از رژیم غذایی سفت و سختش بوده به نظر میرسد کبد ایشان را نیز دچار مشکل کرده است.

اکنون رضا داوود نژاد تحت مراقبت های ویژه میباشد.

خوش بختانه حال ایشون نسبت به دو روز گذشته خیلی بهتر شده و امید واریم که بهتر هم بشود ، دو روز پیش قرار بود که پزشکان برای انتقال رضا جهت پیوند کبد اقدام کنند اما تجویز دارو های جدید نتیجه بخش بوده و خدا را شکر حال ایشون رو به بهبودی است و پزشکان تشخیص داده اند که فعلا برای پیوند کبد اقدامی صورت نگیرد زیرا به احتمال زیاد ممکن است که دیگر به کبد جدید نیازی نداشته باشد .

آخرین خبری که در برنامه هفت اعلام شد این هستش که قرار براین شده که پیوند کبد انجام بشه و انشاء الله با موفقیت صورت بگیره.

با آرزوی سلامتی و عاقبت بخیری برای ایشان.

میتوانید آخرین تصاویر ایشان را مشاهده نمایید:

رضا داوود نژاد در بیمارستان

رضا داوود نژاد روی ویلچر

رضا داوود نژاد قبل از بیماری و کاهش وزن

نقی

39 Comments

 1. سلام امید دارم با سلامتی هر چه تمام به زندگی خود سالیان سال ادامه بده خدا نگهدارش باشه خیلی ناراحت شدم دارم میرم کربلا براشون دعا می کنم برای همه مریضها

 2. من بازی آقای داوود نژاد رو خیلی دوست دارم امیدوارم هر چه زودتر خوب خوب بشن داخل پرانتز بگم عزیزم تپلی بهت میاد رژیم میخای چیکار؟؟؟؟

 3. ایشاا.. که زودتر خوب بشه
  خیلی با مزه است

  متاسفانه این آخر و عاقبت جراحی های لاغری و زیبایی هست
  .
  .
  .

  خود کرده را تدبیر نیست

 4. رضا جان وقتی دیدمت یاد اون حرفت افتادم که تو مصاحبه تلوزیونی گفتی به من میگن چاق خوش تیب ولی لاغریتم بدک نیست مهم سلامتیته که حتما با امید به خدا داری به دست میاری فقط توکلت به خودش باشه

 5. چاق خیلی خوشگلتر بود آخه چرا باید آدما سر خودشون این بلاها رو بیارن
  امیدوارم خدا کمکش کنه تا حالش خوب شه….

 6. حالا هر عملی کرده بهر دلیلی، اصلاً خودکشی می خواسته بکنه، به کسی چه اصلاً؟… خوبه مردم تو زندگی تون سرک بکشن و در مورد همه چی تون اظهار فضل کنن؟
  آنچه برای خود نمی پسندی برای دیگران نیز نپسند سارا خانوم!

 7. حیف از جوانی که با بی تجربگی از دست داد!ان شاالله که شفای عاجل نصیبش شود اما سالها از زندگی عقب افتاد این تجربه باشد برای کسانی که قدر خود را نمیدانند وبا ناشکری ظاهر خود را تغییر میدهند

 8. سلام انشاا… به حق صاحب اسمش امام رضاع هر چی زودتر با عنایت خود امام رضاع شفا پیدا کنه . آمین

 9. سلام:
  من موقع پیوندش بیمارستان نمازی شیراز بودم چون خواهرم هم دچار این مریضی بود و حالا خوشحالم که بهتر شده و از خدا میخواهم که روز به روز بهتر بشه .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *