۷۵

ماجرای "مینا لاکانی" و کشف حجاب در امریکا + تصاویر

تازگی ها رسم بر آن شده که شبکه voa یک نفر رو برای کشف حجاب میاره و انو تو بوق و کرنا میکنند، که برای اعتراض به وضع موجود در ایران این کشف حجاب کرده و اومده پیش ما تا بدون روسری ما نشونش بدیم. بیاید مردم بدون روسری این زن رو ببینید، همتون هم بیاید پیش ما کشف حجاب کنید تا معروف بشید. مثل همین لاکانی که هیچ کس تا دیروز نمیخواست قیافش رو بیبینه، اما حالا همه میگن کجاست؟ کوشش؟ کی رفت؟

آنقدر نام این بازیگر ایرانی “مینا لاکانی” دهان به دهان میشود و در اینترنت جستجو میشود که مجبور شدم من هم نظرم را بنویسم. به بهانه این موضوع (کشف حجاب مینا لاکانی در شبکه صدای آمریکا voa) درد دلی با شما میکنم:

کشف حجاب! این روزها معضلی شده. بدتر از آن بد حجابی در جامعه است. و بدتر از این دو برخورد غیر کارشناسانه ای است که با معضل بد حجابی میشود.

مینا لاکانی

گشت ارشاد… گشتی که افراد بد حجاب را جمع آوری میکند. نیرویی که به اجبار به مردم میگوید چگونه لباس بپوشند. نیرویی که وقتی نباشد مردم خیلی بد لباس میپوشند. نیرویی که جلوه شهر را شبیه به پادگان های نظامی میکند.

براستی چگونه باید با این معضل کنار آمد. غرب با برنامه ریزی منسجم حجاب را نشانه رفته است. و ما با نیرویی نظامی در صدد ایستادگی هستیم. جمع آوری ماهواره… چقدر موثر است.

به من خرده نگیرید، من طرفدار ماهواره یا بد حجابی نیستم. خود من مانند شما از بدحجابی و ناامنی اجتماعی واقعا رنج میبرم. ولی از کودکی که با عشق BEN 10 و باربی، خردسالی اش را در این جامعه سپری میکند… و نوجوانی اش را با عشق ترمیناتور ۲ و ۳ و ۴ میگذراند. چه انتظاری میرود؟ نوجوانی او چگونه تعریف خواهد شد؟ ما برای فرهنگ سازی چقدر از هم حمایت میکنیم.

بسیاری از موارد دست به دست هم میدهند تا آبادانی ای را ویران کنند و بذر های بی فرهنگی در دل جوانان ایران زمین بکارند. واقعا موضوع حجاب در حال حاضر یک موضوع صرفا فرهنگی یا اجتماعی نیست. اکنون موضوع حجاب و بررسی این موضوع بسیار گسترده و وسیع شده. ما برخی افرادی که با ظاهری غیر مذهبی در اجتماع حضور پیدا میکنند را میشناسیم که اهل نماز، روزه، و اعتقادات خوبی هستند ولی در حجاب سهل انگاری میکنند. انگار به دین خدا اعتقاد دارند، به اسلام اعتقاد دارند. به امامان اعتقاد دارند. ولی.. به برخی مسائل بی توجهی میکنند.به برخی مسائل بی اعتنایی میکنند. انگار دوست ندارند ظاهری مذهبی داشته باشند. نمیدانم چرا؟ شما بگویید.

به نظر شما ریشه این سهل انگاری ها چیست؟ من نام بدحجابی در جامعه را سهل انگاری میگذارم نه جرم. (البته نه در تمام موارد ولی اکثر موارد اینگونه است) آیا وقتی با دختران بد حجاب را در خیابان برخورد قاطع میکنیم و روسپی های خیابان را رها میسازیم و هیچ برنامه ای برای آنها نداریم. این یعنی چه؟ یعنی بی برنامه بودن؟ محدود بودن اختیارات؟ مطلب قبلی مرا در مورد روسپی های تهران بخوانید.

قصه کوتاه میکنم. کشف حجاب خانم مینا لاکانی باعث شد تلنگری به خودمان بزنیم. خانم مینا لاکانی شاید از دید خودش کار مهم و اعتراض آمیزی انجام داده باشد اما از دید  من نه! کاری نکرده. فقط روسری ای که در تهران تا نصفه روی سرش بود حالا کامل برداشته. چه فرقی میکند نصفه یا کامل. آرزوی کچلی او را هم نداریم. نه آبروی ما بچه مسلمون ها رو برده نه هیچی. فقط خودش رو ضایع کرده که رفته تو دل دشمن ما مسلمون ها (امریکا) و احساس آزادی میکنه.

این هم بیوگرافی مینا لاکانی .

این هم عکس کشف حجاب این بازیگر که ناله شد:

کشف حجاب مینا لاکانی

ضمن اینکه طبق نظراتی که من از مردم شنیدم خانم لاکانی بازیگر محبوبی در بین مردم نبوده و نیست.

امیدوارم همیشه آزاد و سربلند باشید.

نظرتون رو با ما درمیان بگذارید.

یاعلی

takdid

75 Comments

 1. بی آبرویی معروفیت نمی خواهد هر بی آبرویی معروف به ناپاکی است
  معروف بودن به پاکی و صالح بودن زحمت دارد و رنج می طلبد ورنه راحت میشه طبل بی آبرویی رو مثل لاکانی خود فروخته به سدا دراورد
  مادر شهید بابایی بودن و مادر همت بودن طی سالها مشقت و بیتابی با صبر زینبی حاصل میشود و لاکانی بودن نیاز به زمان و اسوه بودن ندارد همین که تصمیم بگیری شیطان یاریت میکند ودر دم فنای راه شیطان میشوی

 2. دلم براشون میسوزه
  آزادی نمیدونن یعنی چه
  آزادیه بی بند و باری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خدا به راه راست هدایتشون کنه
  که الان بدجور در زندانه این دنیا گیر افتاده

 3. سلام،حقیقتش من الان این بازیگر رو شناختم(به اسم) به قیافه تو تلویزیون دیدمش ولی نه اونقدر که بشناسمش، اما بد جوری خودشو معرفی کرد. یه به اصطلاح بازیگر که خیلی خوب نشون داد که چقدر خودفروخته و ندید بدیده.

 4. پیامبر (ص) فرموده :زمانی فرا میرسد از اسلام فقط نام آن باقی میماند الان هم تقریبا همینطوره اینور میگه مسلمونم اونور اینجوری! عمر میگذره ! این افراد از اول کوچیک بودن خودشون خبر نداشتن به هیجا نمیرسن !

  • خیلی ببخشیدکه این حرفا میزنم
   ولی انسان باید ابتدانگرش خودشا درست کنه وبعد به دیگران ایراد بگیره…
   منظور اینکه آیا شمامسلمان واقعی هستی ودر این موارد نظرمیدهی؟
   آقارضاآیاشمابه سخنان پیامبراکرم وامامان وهمچنین پیامبران وهمچنین خدا و…
   عمل میکنی؟

 5. واقعا واسشون متاسفم که اینجوری آبروی ایرانه عزیزمونو میبرن…اگه با اینجور افراد برخورد قاطعی میشد اگه با همون قبلی برخورد میشد حالا نوبت این یکی نبود و بعدا نوبت کسای دبگه
  شما هم بهتره به جای اینکه این خانومو الکی بازیگر غیر مطرحی معرفی کنید ریشه یابی کنین نه اینکه با گفتن یه جمله (االبته این خانوم بازیگر مطرح و محبوبی نیست) خودتونو خلاص کنین…نه به نظر من این خانوم بازیگر خوب ومحبوبی بود اما اشکال همینجاس که افراد مطرح ومحبوب جامعمون اینجوری نارو میزنن…اشکال اینجاس که اینجوری الگو سازی میکنیم.
  هر کسی میتونه هرجور اعتقاد داره زندگی کنه ولی حق نداره آبروی کشورشو ببره…امیدوارم حداقل اینجور چیزا رو که میبینیم زودتر به خودمون بیایمو یه فکری به حال خودمون کنیم

 6. اعمال هر کس به خودش مربوطه و کسی حق قضاوت در مورد دیگران را ندارد.قضاوت کار خداست نه آدمها!!خیلی مسلمونید؟ قضاوت یا بدگویی می کنید مثلا مسلمونید ؟بهتر سرتون تو رفتار خودتون باشه.تو ایران عادت داریم هی خودمون را تو جایگاه خدا ببینیم و قضاوت کنیم و در مورد آدمهای که نمیشناسیم حرف بزنیم!!!هر کس تاوان اعمال خودش را میبینه پس هیس برید به خودتون و رفتارتون فکر کنید !!!!!!!!!

  • من وااااقعا با نظر شما مواافقم…
   اگه همه قرار بود مث شما فکر کنن دنیا گلستان میشد..

 7. به نظر من در دین اسلام صدها واجبات که واجب تر از حجاب هستند در ایران ترک شده اند مثل دروغ،تهمت ،اختلاس و دزدی و …….. حالا شما و یک عده از ادمهای چسبیدند به این حجاب ، مگه در مالزی و ترکیه و صدها کشور مسلمان دیگه مه حجاب مسئله اصلی شون نیست اسلام از بین رفته ؟؟؟؟؟

 8. سلام
  دوره آخر از زمان همینه دیگه…
  یه مشت آدم عوضی ریخته تو این تلوزیون که تا جشنی میشه سریع دعوتشون میکنن ولی از ورزشکاران ، مخترعین ، قاریان برتر و……… هیچ خبری نیست.
  جالب اینجاست که خدا سریع رسواشون میکنه.
  الهم عجل له ولیکل فرج
  انشاالله……………..

 9. سلام
  ما انتظار داریم آدمها مثل لوبییای صحرآمیز از دل خاک سر بزنن
  حرفحایی که ۲۰ سال پیش زده میشد هنوز بدون هیچ کم و کاستی تکراری زده میشه
  هیشه از این که بیگانگان فرهنگ ما رو نشانه رفتن صحبت میکنیم ولی هیچ وقت جوابی عملی و دندان شکن نداشتیم
  طرحهایی زودگذر و کاملا ناصحیح که باعث بدتر شدن ماجرا میشود

 10. خانم لاکانی خیلی برای مردم اهمیت نداشت که بخواد با برداشتن روسری آبروی ایران واسلام رو ببره نه اون ونه هر هنرمنددیگری .بالاخره کار میکنن در قبالش پول میگیرن این موضوع ازنظر من چندان اهمیت نداره تازه هرکسی عقده های درونی داره ایشون هم عقده حقارت داشته که با برداشتن روسری اونم توی اون تلویزیون خواسته سری توسرا .اونم بدون روسری در بیاره. کاش باحضورش توی اون تلویزیون رنگ روسری رو عوض میکرد .بهتر نبود.

 11. سلام خدمت دوستان،یه جایی شنیدم که در دوره آخر زمان آدم های مومن در یک چسم بهم زدن به یک آدم معمولی یا بدتر تبدیل میشوند فقط به خاطر یک حرف نابه جا، حالا اینا که مومن نیستند،

 12. فکر نم کنم مشکل مملکت ما بد حجابی باشد
  مشکل مملکت ما دزدی فقر- بیکاری جوانان-فحشا -دروغ گویی مسولین غیره است …..
  شما اگر مشک بلدی حل کنی این مشکل ها رو حل کن پاچه خواری کردن که کاری نداره عزیزم…..

 13. با سلام مطالبتون تا ۸۰ درصد جالب و خوب بود البته این انتقاد را دارم که نشان دادن تصویر کاملا بی حجاب این زن از سایت شما خود به نوعی تبلیغ ان و کاری بیهوده است چون در اولین نگاه مخاطب مسلمان را به موها وبدن عریان او هدایت می کند واین خود یعنی لذت و گناه که شما مسبب ان هستی چون یک ایرانی با کشف حجاب بسیار بیشتر جلب توجه می کند . دوم اینکه علی رغم تایید حرف شما فک می کنم تا حدی باید جدیت باشه( در کنار کارهای کارشناسی و فرهنگی ) و همه چیز رو نمی شه با “عزیزم ” حل کرد خصوصا زمانی که اصل دین به هر دلیلی نشانه برود.
  باتشکر از مطلب خوبتون

 14. جای نأسفه. درسته که خانم لاکانی شاید خیلی چهره مطرحی نبود، ولی همین که به عنوان یک شخصیت و از اون مهمتر به عنوان یک ایرانی کشف حجاب کرده واقعا باید تأسف خورد. مشکل بدحجابی تو کشور ما یک معضل شده، که باید هرچه سریعتر باهاش برخورد بشه. البته نه با زور. مگه کشورهای غربی با زور بدحجابی رو تو کشور ما رواج دادند که ما هم این کار رو میکنیم؟ الان چند ساله که نیروی انتظامی داره با بد حجابها برخورد میکنه؟ ولی وضع یهتر که نشده هیچ روز به روز داره بدتر هم میشه. روز به روز سن آرایش داره میاد پایینتر. این خودش نشون میده که راه رو داریم اشتباه میریم. کاش این حرفها یه جوری به گوش مسئولین میرسید !

  • ۱۰۰ در صد با این حرف که داریم راه رو اشتباه میریم موافقم. و این در الگو سازی یک جوان ایرانی افتضاح هستیم. مثلا تو فیلم هامون یک الگوی خوب از یک جوون ایرانی نداریم.

 15. سلام.
  یه سؤال؟
  اینا اگه واقعا به اون چیزی که ازش اسم به “اعتراض به وضع موجود” می‌برند، مثلا اگر “وضع مورد نظر و دلخواهشون براشون ایجاد بشه” و اون چیزهایی که انتظار دارند، در جامعه پیاده بشه، آیا دوباره حـجـابـشـون رو برمی‌گردودنند؟ (این یکی رو استثنائا به جز “الله”، همه هم “اعلم”!)
  اینقدر جواب این سؤال واضحه که بعد نوشتن یه نیشخند به خودم زدم!!!
  البته نگاه عاقل اندر سفیه‌ش بماند واسه اینا که بهشون موقع اینجور صحبت‌کردن‌ها، زل بزنیم!!!

 16. من نمیفهمم چرا ناراحت شدید شما؟ خب در ایران حجاب و روسری اجباری هست این خانوم اعتقاد نداشته و بعد از خروج از ایران با توجه به قانون اونجا که آزادی پوشش هست روسری سرش نکرده

  کجای این عجیب و بد هستش ؟

  بهتر نیست درباره عوامل اختلاس سه هزار ملیاردی بنویسید؟

  راستی چرا کسی برای اونها سخنانی و مجلس عزا راه ننداخت و فریاد نزد که باید اعدام شوند؟

  کشف حجاب؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! مگه به میل خودش حجاب داشت که حالا کشف کرده؟

  واقعا نمیتونم تصور کنم هنوز آدمهایی مثل شما باشن که اونقدر کوته فکر باشن که نتونن عقاید مخالف خود رو تحمل کنند …

  • سارا خانم کوته فکری اینه که وقتی این خانم بدون حجاب تو تلویزیون آمریکا ظاهر میشه فقط به این فکر بکنی که چون اونجا آزادی پوشش داره اینکار رو کرده. واقعا به نظرت اینجوری بوده ماجرا ؟ کسی نگفته که خانم لاکانی حتما مسلمونه. اون هر دینی که داره واسه خودش داره. هرجایی که خواست بره و هرجور که دلش خواست لباس بپوشه. ولی این کارش مشخصه که سیاسیه، نیست ؟

   • جناب صالح به نظر شما اینکه پشت هر چیزی انگیزه سیاسی پیدا میکنید امثال شما رو به بیماران روالنی شبیه نمیکنه؟

    خب این خانوم مثل خیلی ها دیگه قائدتا از سیاست حاکم بر کشورش شکایت داره و این حق هر انسانه که نظرش رو ابراز کنه ولی در کشور ما ممنوعه و اگر در کشور ما کسی بدون کلام از دیگران بخواد بیان با سکوت هم اعتراض کنن مثلا مقابل مجلس برچسب منافق و غیره بهش میزنن..
    این خانوم هم بنا به دلایل خودش این حکومت رو عادل نمیدونه کما اینکه خیلی ها این نظر رو دارن ..

    شبکه صدای امریکا هم خیلی به مراتب بهتر از شبکه صدا و سیمای ایران هست که فقط یک جناح حق دارن ابراز نظر کنند ..راستی در کدوم کشورها برای شرکت در انتخابات و راهپیمایی که اسمش رو مردمی میزارن تبلیغات میشه؟؟؟؟؟؟ اگه مردمی هست چرا تلویزیون تبلیغ میکنه؟

    اگه صدای امریکا بد هست این نظر شماست ولی به نظر خیلی ها به مراتب بهتر از اخباری مثل بیت و سی هست که اخبار دروغ و تابلویی رو پخش میکنه و مثلا میگه در ایران فقط سه ترانه موسوی هست …واقعا متاسفم براتون که نفهمیدید همه اختراعات و اکتشافات و داروها و همه چیز از امریکا میاد و ما باید باهاشون بجنگیم ..بس کنید آقا ..

    به هر حال مهم اینه اکثر مردم دنیا نظراتشون موافق من و امثال مینا لاکانی هست و شما همتراز کیم ایل سونگ رهبر دیکتاتور کره شمالی هستید…

   • مگه کسایی که میان تو صدا و سیمای میلی حرف میزنن غیر سیاسی هستن ؟ مگه شماها کل بیت المال ملت رو قبضه نکردین واسه اهداف سیاسیتون ؟ مگه شما ها زنهایی که مسلمون شدن و با حجاب نمیارین تو تلویزیون با به به و چه چه معرفی کنین ؟ پس از چی میسوزین ؟ شماها هرکاری بکنین درسته ولی اگه تو صدای آمریکا باشه غلطه و سیاسی و با طرح و نقشه قبلی و … بس کنید دیگه نرنر بازیا رو بابا. دستش درد نکنه، انسان آزاده به این میگن که زیر بار حرف زور نرفت و کاری که ملت میخواستن رو انجام داد.

 17. ضمنا میشه بگید چرا فکر میکنید هر کس در ایران متولد میشه و پدر و مادرش به تبعیت از اجداد گفتن مسلمانند پس او هم حتما مسلمانه؟

  یعنی این خانوم شاید عقیده دیگری داشته باشه …نمیتونید تصور کنید؟ یعنی اینقدر مشکله براتون؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
  بخدا قسم شما بیمارید…یا شاید از نئاندرتالهای دوران پارینه سنگی هستید که اینقدر این مسائل ساده در ذهنتون حل نشده

  خدا شفا بده امثال شما رو

  • اصلا من به شخصه با کشف حجابش کاری ندارم. من میگم چرا هیزم تو آتیش دشمن من و شما میریزه.
   آمریکا دلش برای من و شما میسوزه؟ که یه شبکه فارسی زده که من و شما سرگرم بشیم و بشینیم نگاه کنیم.
   هرجور میخواد اونجا بگرده ولی نیاد توی voa …

   • مگه تو ایران جایی برای حرف زدن هست ؟ کجا باید حرفش رو میزد ؟ اصلا اگه اینجوره رئیس جمهور شما واسه چی میره با cnn مصاحبه میکنه ؟!
    در ضمن نکنه ایران دلش به حال انگلیس سوخته که رفته “پرس تی وی” رو راه انداخته ؟!

    • حالا ما نفهمیدیم که این خانوم ایرانی؟
     مسلمانه؟خدا و پیغمبرش رو میشناسه؟
     اگر غیره اینا باشه حق با ایشونه.خودتون و زحمت ندازین.

 18. تا سی سال پیش یه مسئله عادی بود الان شده فاجعه..بابا بی خیال دنبال حل مشکلات مردم باشید با این حرفها مردمو سر گرم نکنید

 19. chera bayad ma khodemon be doshman ha baj bedim pol ingadr arzesh dare ke adam etegadashro befroshe vagan ke sara khanom khahare khobam pol arzeshe chenin chizha ro nadare keshvar ma eslamiye ma ham bayad tabaye on bashim aslam eftekhare mast age shoma narahat hastin begin//////////////////////////////////////////////////

 20. dine eslam aftekhare keshvar hast va age bi hejabi tamadon hast heyvanat ba tamadon tar az ma hastan???????????????????????????????????????????????

 21. من بعد از دیدن این کلیپ ۲ نکته به نظرم رسید که خواستم مطرح کنم.
  یکی اینکه من کار این خانم لاکانی رو تایید نمی کنم،ایشون اگه که مسلمون هم نبوده،خوب مشکلی نیست بره خارج ایران و حجابش رو برداره،ولی اینکه بره توی Voa و با این وضع ظاهر بشه ولو اینکه قصد بدی هم نداشته، جز اینکه داره اعلام میکنه به دنیا که زنای ایرانی محدودن و بدبختن و …… چیزه دیگه ای نیست و در دید ه گسترده تر در واقع ایران رو که دم از اون میزنه رو داره می بره زیر سوال.
  (راستییتش من که ایشون رو با وضع دیدم خیلی جا نخوردم چون وضع دخترا و زنای داخل ایران خیلی بدتر از وضع ایشونه!!!)
  نکته دوم اینکه من حرف ایشون رو قبول دارم که خیلی از افراد در حوادث بعد از انتخابات به خاطر اعقایدشون بهشون فشار وارد شد (خیلی ها از کار بیکار شدن خیلی از دانشجوها از دانشگاه ها اخراج و…….)ولی آیا همشون فرار کردن ورفتن توی شبکه Voa ?
  -البته این نکته رو باید اضافه کنم که افراد رده بالا که در پست های حساس هستند باعث این نابسامانی شدن.

  در آخر باید بگم که ما هر مشکلی که داریم به خودمون مربوطه و باید این مشکل در درون خودمون حل بشه نه بوسیله ی کشورای بیگانه و سود جو.

 22. یک مشت ادم بیچاره که هدفشون پاچه خواری از اخوندهاست امثال این اخوندها به اسم دین و قران دارن میخورند و میبرنی و امثال مدیر عامل بانک ملی رو فراری یا پاپوش روی تحریم و بی ابروی خود میذارن . بجای اینکه شب و روز نماز و قران بخواندد بهتره چشماتون باز کنید که اون دنیا از هیچیز نمیگذرن . پش بهتره احساسی و کینه جواب ندید ….همه چیزمون داره نابود میشه از خواب خرگوشی بیدار بشین ۱۴۰۰سال از اون زمان گذشته بایست با عق و منطق جواب داد نه جور دیگه….

  • برو باب تو میدونی شرم چیه؟شرم اونیه که گلشیفته به خاطر عقایدش به جون خرید.فقط حرف بلدید بزنید.مگه شماها جوون نیستید؟مگه بیکار نیستید؟مگه شما ها تو کشور ما زندگی نمی کنید؟چطوره من این گند کاری ها رو تو مملکت میبینم.اما شما فقط این چیزهایی که ذره ای مهمخ نیستند رو میبینید.خربزه رو بخورید.حداقل آب که داره

 23. سلام خدمت دوستان
  اولا باید عرض کنم که این برنامه ها هرازچندگاهی اتفاق می افتد و خوب این طبیعی ست
  البته عزیزانی که گفتند به جاب ابن کار بروید موضوع سه هزار میلبارد را بگوئید … آن هم ببرای خود ماجرایی دارد و کسی نگفته که چرا کسی چیزی نمی گوید…به طوری که این همه سال همه آمدند و فساد راه انداختند و کسی چیزی نگفت که البته مقصر اصلی این بی بندوباری ها خانواده افراد هستند.کما اینکه خیلی ها را من خودم می شناسم که فقیر هستند اما به گناه آلوده نشدند و خود را نفروختند..تمام این مسائل از ثروتمندی بسیاری از کسان نشات میگیرد و دلایل خاص خود را هم دارد مثل اینکه قبلا دارا بودند و هرچه خواستند کردند و صدایشان در نیامد..اما اکنون که وضعیت جامعه و اقتصاد بهم خورده صدایشان در آمده و لچک به گردن دگری میزنند.
  ثانیا ما همه ایرانی هستیم و به ایرانی بودن هم افتخار میکنیم.مسلمانیم و اسلام حدود برایمان تعیین کرده.
  تخطی از حدود مبنای شروع فساد می شود که اولا خود شخص ضرر میبیند و در نهایت هم اجتماع
  ثالثا من سر پیازم و نه ته آن . شخصی هستم مثل شما و دیگران . ازدواج کردم و دختری چند ماهه دارم و با این حال سر کاری هستم که با حقوق ماهی ۱۵۰۰۰۰تومان زندگی میکنم و با سختی تمام در حال جنگیدن با فقر هستم… اما خدارو شکر که زن و بچه ام زیر بار زور اجنوی نرفته و محتاج اجنوی نیستم
  اگر هم زندگی سخت است خود خواسته ایم و کسی مجبور نکرده . میتوانستم مثل خیلی های دیگر وام و نزول و گدایی این و آن وغیره… انجام دهم تا مثل خیلی از ثروتمندان ما هم پولی به جیب بزنمی…باور کردم که کاری ندارد..چون دیده ام
  پس الکی و برای هوا و هوس طرفداری اغنیا را نکنید که در آخر خودتان را ضایع میکنید.
  این هم که میبینید تایپ گذاشتم…نه کامپیوتر دارم و نه لپ تاب..با گوشی خودم مانکت شدم و این سایت رو خوندم و الان هم دارم کامنت میزارم.اگر ما قبلا از خارجی ها وسیله میگرفتیم آنها ده برابرش را از ما گرفته اند و برده اندو باز هم میبند پس واقعا باید به امثال امریکا و غرب متحد مرگ گفت که چیزهایی که حق ما بود را بردند..
  کسانی هم که پول اختلاص کردند معلوم است چه کسانی اند..همه و همه همان اغنیا بودند که دستشان در کاسه لیسی برای اجنوی میلرزید الان هم همان کار را کردند و میکنند ..تهش هم به آن بالا گیر میدهند که او انجا چه کار میکند که اینها برده اند
  باید گفت که در یک خانواده هرکاری بکنید باز همه از هم تبعیت نمیکنند..اینها هم مثال همان ها هستند..
  دزد دزد است…شاخ و دم ندارد..
  تمام

 24. چقدر ندید بدیدییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی لاکانی بیچاره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

 25. شما به مردم چی کار دارید هرکی دوست داره یک جور باشه اینقدر بزرگ کردن نداره وای وای سرلخت شد اگه مردید
  توی روز روشن یک کدوم از شما مذهبی و غیر مذهبی توی میدون کاج ۴۵دقیقه طرف جون داد روح الله داداشی
  قهرمان ملی رو شاهرگش و زدن روی پل سعادت آباد دختر بیچاره رو تیکه پاره کرد بابا کجای کارید نتیجه مردم ایران
  کلا دارن به سمت روانی شدن پیش میرن چند درصد از شمایی که برای امام حسین سینه میزنید بعد محرم آدمای
  خوبی هستید چند درصد مال مردم نمی خورید چند درصد زنا نمیکنید چند درصد حق و ناحق نمیکنید چند درصد رشوه
  نمیگیرید اول خودمون رو درست کنیم بعد برید واسه مردم نظر بدید (اگه مردی نظرم و روی سایت بذار)

 26. سلام،
  به نظر من نظر و اعتقاد هر کسی برای خودش محترم و محفوظه و تا زمانیکه شخصی به کار دیگران کاری نداشته باشه، باید مختار و آزاد باشه. اگه هر کسی از بی حجابی خانم لاکانی ناراحت شده، اصلا” چرا صدای آمریکا می بینه؟!! ۹۹ درصد ملت دنیا بدون حجاب اند (البته حجابی که توی ایران جا افتاده)، حالا چرا ما فقط به اونهایی که از ایران اومدند و بی حجاب شدند گیر می دیم، من نمی دونم! طرف گناه که نکرده که توی ایران به دنیا اومده، پس نباید انتظار داشت که تا آخر عمرش قوانین این کشور را رعایت کنه! من نمی خوام کارشون را توجیه کنم ولی بعضی از ماها هم واقعا” اصل را رها کردیم و فرع را چسبیدیم!!

 27. سلام دوستان
  هر انسانی عقایدو نظراتی داره برفرض همین خانم لاکانی عقاید خودشو داره حتی اگه مسلمون باشه عقایدش هم برمیگرده به خانوادش و طرز تربیتش. ممکنه قصد و غرضی نداشته باشه پس درست نیست برای تحمیل نظراتمون به جون هم بیفتیم و شخصیت خودمونو ببریم زیر سوال. پس عاقلانه فکرکنیم…
  موفق باشید…

 28. سلام درسته عزیزان هر کی عقاید خودش را دارد ولی نمیدونم جواب ابله هایی که از این عزیز تقلید میکنند! را چطور میخواد بده مثلا مسلمان هستیم و منتظر ولی منتظر چی بیشتر فکر کنید ؟؟؟؟
  اصلا برای چی آفریده شدی برا خوش گزرانی؟؟؟؟؟؟ که هر کاری کنی به لذت حیوانات نمیرسی گلم!!

 29. برید بچسبید زندگیتون را بکنید حرف نگار درسته حرف بقیه ام درسته بستگی داره چطور به موضوع نگاه کنیم

 30. انسان های تازه به دوران رسیده و بی فرهنگ که بازیگر سینمای ما بشن و افسار فرهنگ رو به دوش بکشن نتیجه ای جز این نخواهد داشت.

 31. انسان های تازه به دوران رسیده و بی فرهنگ که بازیگر سینمای ما بشن و افسار فرهنگ رو به دوش بکشن نتیجه ای جز این نخواهد داشت. و قتی نظر کارشناسی نباشد وقتی صاحب نظری برای اتنخاب بازیگر ان جز رابطه و قیافه نباشد……………

 32. سلام مشکل ما اینه که نمیتونیم روشنفکر باشیم نمیتونیم عقیده ای به جز عقیده خودمون رو درک کنیم چه اون عقیده درست باشه چه اشتباه فکر میکنیم فقط نظر خودمون درسته وبقیه دارن اشتباه میکنن نه فقط توی حجاب بلکه توی خیلی ازمسائل ادمها با هم فرق دارن به تعداد ادمها روی زمین عقیده وجود داره که ممکنه با هم متفاوت باشن من نمیگم همه رو باید پذیرفت ولی باید اینقدر منطقی باشیم که بذاریم هر کسی با هر عقیده ای که داره زندگی کنه هرجا که دوست داره
  متاسفانه توی کشور ما فقط با یک عقیده میتونی زندگی کنی و اونم عقیده حاکمیت هست من نمیگم عقیدشون درست یا اشتباهه ولی تحمیل کردنش اشتباهه من خودم مسلمونم ولی دست ندارم بازور حجاب کنم یا با زور نماز بخونم این غلطه توی قران هم نوشته هیچ اکراهی در دین نیست راه غلط ودرست مشخصه وانسانها مختارن
  پس جای دیگران قضاوت نکنیم اختلاف سلیقه هارو درک کنیم به کسی ازار نرسونیم هر جور که دوست داریم باهامون رفتار کنن بابقیه رفتار کنیم

 33. سلام مشکل ما اینه که نمیتونیم روشنفکر باشیم نمیتونیم عقیده ای به جز عقیده خودمون رو درک کنیم چه اون عقیده درست باشه چه اشتباه فکر میکنیم فقط نظر خودمون درسته وبقیه دارن اشتباه میکنن نه فقط توی حجاب بلکه توی خیلی ازمسائل ادمها با هم فرق دارن به تعداد ادمها روی زمین عقیده وجود داره که ممکنه با هم متفاوت باشن من نمیگم همه رو باید پذیرفت ولی باید اینقدر منطقی باشیم که بذاریم هر کسی با هر عقیده ای که داره زندگی کنه هرجا که دوست داره
  متاسفانه توی کشور ما فقط با یک عقیده میتونی زندگی کنی و اونم عقیده حاکمیت هست من نمیگم عقیدشون درست یا اشتباهه ولی تحمیل کردنش اشتباهه من خودم مسلمونم ولی دست ندارم بازور حجاب کنم یا با زور نماز بخونم این غلطه توی قران هم نوشته هیچ اکراهی در دین نیست راه غلط ودرست مشخصه وانسانها مختارن
  پس جای دیگران قضاوت نکنیم اختلاف سلیقه هارو درک کنیم به کسی ازار نرسونیم هر جور که دوست داریم باهامون رفتار کنن بابقیه رفتار کنیم
  دید گاه من تکراری نیست نمی خوای بذاریش نگو تکراریه اگه قبلا اینو گفتم پس چرا توی نظرات نمیبینم؟؟؟

 34. بابا ما دیگه کجای دنیا وایسادیم! آخه حجاب دیگه چیه ملت؟ اونایی که میگن کارش سیاسی بوده خب بوده باشه مگه چه اشکالی داره؟ مگه این مردم دیگه چه تریبونی دارن که حرفشونو بزنن اعتراضشونو کنن؟ شما پسرایی هم که اومدین اینجا اظهار تاسف کردین برای این خانم و یا بقیه دخترا، حرفتون وقتی قابل قبوله که اگه یکی از این دخترارو میبینین عرق شرم بریزین و سرتونو پایین بندازین و برین مسجد به دعا و عبادت رو بیارین. شما که خودتونم از خدا خواسته این چرا نقش بازی می کنین

 35. پس رفته از تریبون زرت و پرت کرده از طرف ملت،غلت کرده این کجاش حرف ملته نظر خود بی ابروشه نون این مملکتو خورده رفته اونجا قدقد میکنه من این خانومو خیلی دوست داشتم اما الان دیگه فهمیدم کیه ایکاش یکم فکر میکرد و این کارو نمیکرد این حرفا رو زده و فردا دوباره میاد فیلم بازی میکنه پول مفت میگیره و دوباره میره voa باحجاب مشکل داره به جهنم ور داره اما این کاراش یعنی چی عقده ای (اگه راست میگی نظرمو بنداز)

 36. در دین اسلام صدها واجبات که واجب تر از حجاب هستند در ایران ترک شده اند مثل دروغ،تهمت ،اختلاس و دزدی و …….. حالا شما و یک عده از ادمهای چسبیدند به این حجاب ، مگه در مالزی و ترکیه و صدها کشور مسلمان دیگه مه حجاب مسئله اصلی شون نیست اسلام از بین رفته ؟؟؟؟؟مشکل مملکت ما بد حجابی نیست
  مشکل مملکت ما دزدی فقر- بیکاری جوانان-فحشا -دروغ گویی مسولین غیره است …..
  شما اگر مشکل بلدی حل کنی این مشکل ها رو حل کن

 37. سلام:عزیزمن ، من می دونم که دلت سوخته که داری اینا را می نویسی اما ازآن طرف شما وضع مالیت خوب هست که با خیال راحت می شینی و اینها را می گی اگه بدونی چقدر فقر بد اگه بدونی حضرت علی می گن وقتی فقر بیاد ایمان می ره اگه می تونی مشکل مالی خیلی از خانوادها را حل کنی دیگه مطمئن باش صحنه های بد تو خیابون کاشانی نمی بینی .مطمئن باش عزیزم …..
  اگه این همه زن بی حجاب می بینی اینها همه دهن کجی به اونهای هست که در راس هستند و برای چند روز حکومت به هم تهمت می زننه . شما عزیزم مطمئن باش که اگه خیلی ازمسائلی که دوستان در بالا مطرح کردند حل شد حجاب وفحشا هم حل می شه و در آخر دعا کن که آقا امام زمان ظهور کنند تا بساط بطور کلی جمع شود و من و شما کمتر رنج بکشیم چون کاری از دستمان برنمی آید جز اینکه خودمان را پاک نگه داریم .امید دارم تا هر زمانی که خدا فرصت زندگی به شما می دهد در سلامت اخلاق و جسم به سر ببرید.

 38. خواهشا این خانم را با بدحجابی و کشف حجابش تو بوق و کرنا نکنید چون او لیاقتش همان جامعه نفرین شده و سر تا پا در کثافت کاری و فساد غرب است آمریکا کجاست ؟ کشوری که خود را مهد آزادی و دمکراسی میخواند ولی خودش هم در باتلاق فساد و هم در باتلاق جنگ افروزی و زیاده خواهی و زورگویی هایش غرق شده و دارد در این باتلاق غرق میشود و طفیلی گندش که اسرائیل باشد نیز همینطور که انشا الله هر دو به حول قوه الهی نابود گردند انشاالله

  نصر و من الله و فتح القریب

  یا علی سیدعلی

  جانم فدای رهبر

 39. تا حالا دیدین یا شنیدین که کسی رو تو قبر یکی دیگه بذارن یا به جای یکی دیگه محاکمش کنن هرکسی مسئول کارای خودشه به ما هم ربطی نداره که در موردش اظهار نظر کنیم .خودش و خدای خودش حتما فکر فردا رو هم کرده دیگه…

 40. سلام من خودم ته آزادیم بیکارید ابن همه راه میرید بیابدخونه ما تا آزادتون کنم خواستید عکستون هم می گزارم توی اینترنت خبلی بهنر ازصدای آشریکا دیده می شید خیال کرده هنر کرده درسته دین وایمون نداریم ولی این کارها بچه بازیه اگر هنر داره جلوی تحریم داروی ضروری پدرم بگیره بعدش بگه به من ارزش دادن وگرنه اینطور ارزش دادن رو راه زیادییییییی رفته!!!!!!!!!! آدرس پیش منه

 41. به شما چه ربطی داره که چه کسی رفته فلان جا کشف حجاب کرده؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! نه واقعا به تو چه ربطی داره که میای توی سایتت درباره ی روسری نداشتن یه بازیگر یقه پاره میکنی و طرفو روانکاوی میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! بیکاری؟ مریضی؟ فضولی؟ اهان فهمیدم. خاله زنکی. چرا یه کم به عقیده ی مخالف خودت احترام نمیذاری؟ مگه تو رو با لاکانی میخوان بذارن توی یه گور؟ دلش خواسته بره اون سر دنیا بدون روسری هر چی دلش خواسته بگه. به ما چه ربطی داره؟ اون اگه خواهرت هم بود حق نداشتی باهاش مخالفت کنی و جلوشو بگیری. میفهمی؟ چون الان هزاره ی سوم میلادیه. قرن ۲۱٫ ما انسان اولیه نیستیم. هر کس ازاده هر طور دلش میخواد زندگی کنه. فقط جایی باید باهاش برخورد کرد که ببینی داره به تو هم ضرر جانی ومالی میزنه. نکنه انتظار داری بیاد به ما جواب پس بده؟ بابا تو رو خدا به هر چی می پرستید قسمتون میدم خودتونو اصلاح کنید. تا کی دخالت و فضولی و کاسه ی داغ تر از اش شدن؟ تا کی تا کجا؟ حضرت حافظ خیلی قشنگ جواب ادمایی مثل تو رو داده: عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت / که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت

 42. با سلام به همه مخالفان و موافقان.
  ,ولی مخالفان این مطلب انگار خیلی سوزشون بیشتره ها!!!!به جهنم که بی خجاب شده به قول بعضی ها تو گور خودش میره،ولی اینکه بخواد به جای همه حرف بزنه و اعتقادات رو زیره سوال ببره زشته.تا خالا به این فکر کردید چند تا شبکه فارسی زبان تو ماهواره هست که بر ضد دین و ایران فعالیت میکنند؟؟؟چنین چیزی برای هیچ مملکتی وجود نداره،این همه سرمایه و انرژِی فقط برای اینکه اعتقادات ما سست بشه!!!ای کاش اونایی که ادعایه روشن فکری دارند تحمل این حرف من رو داشتن.! درسته که صدا سیمایه ما خفقان زدست،ولی این خانوم از همین تلوزیون پول میگرفته!!!حزب باد همینه دیگه!!حالا یه کارای میکنه تا از اونا پاداش بگیره بیچاره اونی که اعتقادش با دیدن یه چنین ادمی تاثیر بگیره!!!!

 43. منم با نظر سارا و دیگر مخالفان این پیام، موافقم
  شما دخترا همگی لخت شوید و بیاید در صدای آمریکا…….اصلا چرا صدای آمریکا!!!چرا راه دور و غربت!!
  بیایید در آغوش خودم…….شبی را با تمام لذت تجربه کنید عزیزانم

 44. خدایا اگه اینها چه خارجی های مدعی آزادی و چه داخلی های بظاهر آزادی خواه قابل هدایتند هدایتشان کن اگر قابل هدایت نیستن همین امشب جونشون رو بگیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *